Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů, Zachrašťany

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů

Společnost MALINA - VRŠE s.r.o.

Místo pracoviště Zachrašťany 123, Zachrašťany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů (Zachrašťany 123, Zachrašťany)

JEŘÁBNÍK / JEŘÁBNICE
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: převážně obsluha jeřábu
- Požadujeme: min. střední odborné vzdělání; ŘP sk. B, C, ostatní skupiny výhodou, profesní průkaz výhodou, základní znalost práce na PC, vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci, jeřábnický průkaz není podmínkou - je možné získat po zaučení; časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci
Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, pracovní oděvy, odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně
- Kontaktní osoba: p. Bc. Pavel Záhora, tel.: 777 512 790, e-mail:

Informace o společnosti MALINA - VRŠE s.r.o.

MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany 123
Zachrašťany
50401
IČO: 27462889
aktualizováno před více než 2 roky