Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů, Ostrava

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů

Společnost Vítkovické slévárny, spol. s r.o.

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Jeřábník / jeřábnice - obsluha jeřábů (Ostrava)

Kontakt telefonicky 607 519 034 Po-Čt v čase od 8,00 do 10,00 hod.. E-mailem:

Požadavky:
- Výuční list,
- Jeřábnický průkaz/tř.A, AS - licí zkoušky
- praxe mi. 2 roky
- dobrý zdravotní stav

Nástup možný ihned.

Pracovní náplň:
Jeřábník, který ovládá jeřáb z kabiny nebo dálkově. Provádí obsluhu při činnostech manipulace s břemeny, s materiálem, odlévání kovu do forem, skládání poloforem, zakládání jader, práce s magnetem, drápkem, příprava vsázky, nakládka sázecích košů nebo šrotu a surového železa.
Nabízíme:
25 dní dovolené, 7,5 hod. pracovní doba, příspěvek na závodní stravování, 55% z ceny jídla, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 1 500,-Kč, osobní fond 3 400,-Kč, odměna při opracovním nebo životním výročí, lázeňská rekondiční péče, zvýhodněná nabídka bytů pro zaměstnance, bezúroční zápůjčky zaměstnancům do výše 20 000,-Kč. Náborový příspěvek až 30 000,-Kč.

Informace o společnosti Vítkovické slévárny, spol. s r.o.

Vítkovické slévárny, spol. s r.o.

Ostrava

IČO: 62304992
aktualizováno před asi rokem