Copywriter - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy, Ostrava

Obchod a cestovní ruch / Copywriter - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Společnost Ollero s.r.o.

Místo pracoviště 28. října 207, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 700 - 36 200 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Čeština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Copywriter - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy (28. října 207, Ostrava)

Místo výkonu práce: 28. října 207/49, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem. Životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Tohle je příležitost!

Psaní textů je tvou vášní a životním posláním? Někdy nevíš, jak to říct, ale vždycky víš, jak to napsat? Jsi člověk s jiskrou v textu, láskou pro PR články a zápalem pro texty na web? Digitální agentura Ollero hledá do týmu někoho, jako jsi ty, na pozici Copywriter. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví, a do práce budeš chodit s úsměvem.

Jaká bude náplň tvé práce?
- tvořit propagační texty, produktové články a slogany
- dělat jazykové korektury
- psát texty pro webové prezentace
- vytvářet tiskové zprávy
- implementovat do textů SEO principy
- podílet se na vytváření komunikační strategie

Co od tebe čekáme?
- výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické
- spolehlivost
- pečlivost
- schopnost zaujmout textem
- ochotu učit se
- umět komunikovat a pracovat v týmu
- přizpůsobivost

A co za to?
- férová spolupráce
- skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
- svůj čas si řídíš sám/sama
- příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
- trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
- pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
- odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
- vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
- práce na HPP nebo živnostenský list
- home office v případě potřeby
- u nás si tě doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři zadarmo, výhody a bonusy od našich klientů
- výhody zázemí Google partnera

Informace o společnosti Ollero s.r.o.

Ollero s.r.o.
28. října 207
Ostrava
70200
IČO: 6530656
aktualizováno před asi 3 roky