Junior delphi developer - vývojáři softwaru, Olomouc

Informační technologie / Junior delphi developer - vývojáři softwaru

Společnost Elekt Labs s.r.o.

Místo pracoviště Mozartova 354, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Junior delphi developer - vývojáři softwaru (Mozartova 354, Olomouc)

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Nástup možný dle dohody.

Jsme stabilní česká společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí. Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Delphi Developer Junior.
Náplň práce:
- Vývoj vícevláknových aplikací, které jsou napojeny na databáze (Firebird DB), komunikují s PLC (hlavně Siemens PLC), případně s jinými našimi aplikacemi pomocí různých komunikačních rozhraní
- Práce s databázemi a zpracovávání dat
- Návrh, implementace a údržba UI
Očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
- Znalost principů programování a vývoje SW
- Zkušenost s vývojovým prostředím Delphi
- Znalost SQL
- Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- Anglický jazyk pasivně
- Ochota cestovat
Výhodou:
- Znalost počítačových sítí (především TCP/UDP)
- Cit pro UI / UX
- Zkušenosti s DB Firebird
- Angličtina na komunikativní úrovni
Nabízíme:
- Aktivní zapojení do tvorby SW
- Práci na zajímavých projektech v různých odvětvích průmyslu v ČR i zahraničí
- Možnost kariérního růstu; školení v oboru
- Neformální a příjemné prostředí
- Motivační finanční ohodnocení dle Vašich schopností
- Pružnou pracovní dobu s možností práce na home office 1 - 2 dny v týdnu
- Kancelář v centru města
- Dovolenou navíc za odpracované roky
- Roční bonusy
- Stravenkový paušál v maximální výši, občerstvení na pracovišti
- Zdravotní benefity 20 000 Kč ročně
Více na https://www.elektlabs.cz/kariera

Ideální práce pro absolventy a současné studenty!

Těšíme se na Vaše CV na emailu

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Elekt Labs s.r.o.

Elekt Labs s.r.o.
Mozartova 354
Olomouc
77900
IČO: 26825040
aktualizováno před 6 měsíci