Junior php programátorka/programátor - správci webu, Třinec

Informační technologie / Junior php programátorka/programátor - správci webu

Společnost PCsupport.cz s.r.o.

Místo pracoviště Jablunkovská 110, Třinec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Junior php programátorka/programátor - správci webu (Jablunkovská 110, Třinec)

TŘ z:2/4/2024
Náplň práce:
- tvorba webových stránek
- správa klientských webů a internetových obchodů
- správa systému Shoptet, Wordpress, Joomla, UPgates
- implementace nových funkcí
- vkládání obsahu a fotek na webové stránky klientů
- komunikace s klienty.
Požadavky:
- výborná znalost HTML a CSS
- základní znalost PHP včetně OOP, XML
- základní znalost JS (jQuery) a MySQL (MSSQL výhodou)
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- zázemí stabilní a silné společnosti na trhu
- zaškolení je samozřejmostí
- příjemné a neformální pracovní prostředí
- teambuildingové akce
- pracovní doba pondělí až pátek 7:30-16:00 hod., bez práce o svátcích a víkendech.
Kontakt emailem.

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti PCsupport.cz s.r.o.

PCsupport.cz s.r.o.
Jablunkovská 110
Třinec

IČO: 27839583
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Junior php programátorka/programátor - správci webu

Jablunkovská 110 110
Třinec