Junior/senior ekonomicko - informační analytik/konzultant - systémoví analytici, Teplice

Informační technologie / Junior/senior ekonomicko - informační analytik/konzultant - systémoví analytici

Společnost IPOS - SOFT spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Vrchlického 735, Teplice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Junior/senior ekonomicko - informační analytik/konzultant - systémoví analytici (Vrchlického 735, Teplice)

Úspěšná softwarová společnost IPOS-SOFT spol s.r.o. se sídlem v Teplicích, hledá pracovníka/ci na pozici: Junior/Senior Ekonomicko-informační analytik/konzultant - softwaru pro řízení stavebních firem
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
Touha dále se rozvíjet a učit se novým věcem
Znalost odvětví ekonomie a účetnictví
Zkušenost s účetnictvím ve stavebních firmách je výhodou
Znalost SW IPOS Eko je výhodou
Popis pozice:
IT analytik/konzultant - Tvorba analýzy, testování, podpora a konzultační činnost našich zákazníků a implementace/školení softwaru pro řízení stavebních firem (ekonomické části softwaru)
Nabízíme:
Nadprůměrné platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí
Práce v týmu zkušených odborníků.
Možnost podílet se na analýze i návrhu SW
Možnost odborného i karierního růstu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
Flexibilní pracovní doba
Práci na HPP
Místo výkonu - Teplice
Kontakt: IPOS-SOFT spol. s r.o. Vrchlického 735/4 415 01 Teplice Tel.: +420 733 733 079
www.ipossoft.cz

Informace o společnosti IPOS - SOFT spol. s r.o.

IPOS - SOFT spol. s r.o.
Vrchlického 735
Teplice
41501
IČO: 46709568
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Junior/senior ekonomicko - informační analytik/konzultant - systémoví analytici