Junior účetní - odborní účetní všeobecní, Plzeň

Finance, Administrativa / Junior účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Místo pracoviště Skladová 2438, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Junior účetní - odborní účetní všeobecní (Skladová 2438, Plzeň)

Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., působící ve sféře výstavby sportovních hřišť, hledá vhodného uchazeče / uchazečku na pracovní pozici:
Vaše náplň práce:
- účtování přijatých a vydaných faktur, zahraničních faktur
- účtování bank, pokladen, zápočtů a následná přefakturace
- DPH
- příprava platebních příkazů
- příprava podkladů pro DPPO - spolupráce (zaštítění) s daňovým poradcem
- administrativa spojená s fakturami
- administrativní podpora spojená s fungováním společnosti

Požadujeme:
- praxe min. 2 roky na pozici obdobné pozici podmínkou
- znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- pokročilá znalost MO (Excel, Word, aj.)
- pečlivost, samostatnost a analytická činnost
- dobré komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
- pozitivní přístup

Nabízíme:
- práci a zázemí ve stabilní společnosti
- pracoviště v moderním sídle společnosti v oddělených kancelářích (nikoliv open-space)
- příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
- stravné v maximální výši, mobilní telefon, firemní akce, příspěvek na pojištění, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti (káva, čaj, coly, vody aj.) a další ..
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní volno
- hrubá mzda 30 000,- /- 35 000,- (po zapracování dle individuální domluvy) + roční prémie vycházející z výkonu zaměstnance

Nástup: březen 2022 nebo dle individuální domluvy
Místo práce: Plzeň

Informace o společnosti VYSSPA Sports Technology s.r.o.

VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Skladová 2438
Plzeň
32600
IČO: 27967638
aktualizováno před více než 2 roky