Kamerový dohled - 120 kč/h + měsíční odměny - praha 3 - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Praha 3

Obrana a ochrana / Kamerový dohled - 120 kč/h + měsíční odměny - praha 3 - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost Michal Štulla

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště U nákladového nádraží 3265/10, Praha 3
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 - 120 Kč / hodinu
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Detail pracovní nabídky na pozici: Kamerový dohled - 120 kč/h + měsíční odměny - praha 3 - pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (U nákladového nádraží 3265/10, Praha 3)

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Obsluha kamerového systému
• Zpracování reportů
• Vedení evidence o průběhu služby
• Telefonická komunikace

Požadavky:
• Znalost práce na PC - podmínkou
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzdu až 120 Kč/h
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10 000 Kč
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování
• Možnost plánování směn
• 8, 12 hodinové směny (D/N)
• Možnost profesního i platového růstu
• Možnost týdenních výplat
• Relaxační zónu
• Přátelský kolektiv

Informace o společnosti Michal Štulla

Michal Štulla
U nákladového nádraží 3265/10
Praha 3
13000
IČO: 74355147
aktualizováno před téměř 3 roky