Klempíř/klempířka - stavební klempíři, Držovice

Stavebnictví / Klempíř/klempířka - stavební klempíři

Společnost NERUŠIL s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Olomoucká 303, Držovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Klempíř/klempířka - stavební klempíři (Olomoucká 303, Držovice)

Možno zaměstnat také na DPP, DPČ, dle domluvy. Kontakt paní Nerušilová, tel: 724 261 147. Místo výkonu práce: Prostějov a okolí. Pracovní doba: 7:00-15:30 hod.
Požadujeme: samostatná práce, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: praxe podmínkou, klempířské a pokrývačské práce - pokládání střešních krytin, práce na střechách
Nabízíme: možnost finančního růstu.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti NERUŠIL s.r.o.

NERUŠIL s.r.o.
Olomoucká 303
Držovice
79607
IČO: 26957850
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Klempíř/klempířka - stavební klempíři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Olomoucká 303 303
Držovice