Klempíři, pokrývači, tesaři * - stavební klempíři, Rožnov pod Radhoštěm

Stavebnictví / Klempíři, pokrývači, tesaři * - stavební klempíři

Společnost IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Místo pracoviště Bučiska 621, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
Požadované vzdělání Klempíř, klempířské práce ve stavebnictví
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Klempíři, pokrývači, tesaři * - stavební klempíři (Bučiska 621, Rožnov pod Radhoštěm)

Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, práce ve
výškách
Náplň práce: izolatérské práce, klempířské a pokrývačské práce, veškeré pomocné
práce vyplývající z dané situace na staveništi. Zaměstnanec se dále bude řídit pokyny
jednatelů, stavbyvedoucích a mistrů.
Nabízíme: pracovní doba od pondělí do pátku pouze v regionu, platové ohodnocení, dynamické pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti,
firemní benefity (stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, atd.)
ov.10.1.22

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Stavební klempíři

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti IZOLTING MORAVIA s.r.o.

IZOLTING MORAVIA s.r.o.
Bučiska 621
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 26867125
aktualizováno před 30 dny

Odpověď na pracovní pozici Klempíři, pokrývači, tesaři * - stavební klempíři

Bučiska 621 621