Klíčový/á terénní pracovník/pracovnice sociálního bydlení - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních, Liberec

Zdravotnictví / Klíčový/á terénní pracovník/pracovnice sociálního bydlení - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních

Společnost Návrat, o.p.s.

Místo pracoviště Široká 304, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Klíčový/á terénní pracovník/pracovnice sociálního bydlení - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (Široká 304, Liberec)

Náplň práce:
Přímá podpora klientů (vstupní pohovory, párování bytů, zabydlení, kontinuální podpora v domácnosti), role nejbližšího důvěrníka, práce v terénu, analýza situace klientů, identifikace rizik, facilitace potencionálních sporů v i vně bytu, spolupráce s celým realizačním týmem, podpora v otázkách užívání bytu (nájemní smlouvy, energie, odpady ...), návrhy na čerpání garančního a krizového fondu ve prospěch klienta.
Požadujeme:
Vzdělání ÚS s maturitou, vzdělání v oboru sociální práce nebo kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, zkušenost s cílovou skupinou (sociálně vyloučení, bytová nouze), sociální cítění, zájem o problematiku sociálního bydlení, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, komunikační schopnosti, samostatný, aktivní a odpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu
Nabízíme:
Zajímavou práci v nově se rozvíjejícím oboru (sociální bydlení), možnost seberealizace v novém projektu (možnost být u toho od začátku), odbornou a metodickou podporu, další vzdělávání v oboru, praxe, stáže
smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním a přátelském týmu, 25 dní dovolené
Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na e-mail:
Telef. kontakt v pracovní dny od 9.00 do 16.00 hod.

Informace o společnosti Návrat, o.p.s.

Návrat, o.p.s.
Široká 304
Liberec

IČO: 27323773
aktualizováno před asi rokem