Klinický bioanalytik pro biochemii - laboranti v biologických a příbuzných oborech, Třebíč

Zemědělství a lesnictví / Klinický bioanalytik pro biochemii - laboranti v biologických a příbuzných oborech

Společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Místo pracoviště Purkyňovo nám. 133, Třebíč
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 33 060 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Klinický bioanalytik pro biochemii - laboranti v biologických a příbuzných oborech (Purkyňovo nám. 133, Třebíč)

Pracovní náplň:
o provádění specializovaných laboratorních diagnostických vyšetření v oboru biochemie,
o hodnocení výsledků laboratorních analýz, odzkoušení a zavádění metod speciálních analýz,
o spolupráce na tvorbě a udržování systému jakosti laboratoře.
Požadujeme:
o magisterský studijní obor přírodovědného zaměření (chemického, biologického) s akreditací pro zdravotnictví nebo akreditovaný kvalifikační kurz "Odborné zdravotnické laboratorní metody",
o zdravotní způsobilost,
o trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 12. platovou třídu,
o dovolená 25 dnů + 5 dnů dodatkové,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).

Informace o společnosti Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Purkyňovo nám. 133
Třebíč
67401
IČO: 839396
aktualizováno před asi 2 měsíci