Klinický psycholog / psycholog ve zdravotnictví - kliničtí psychologové, Česká Lípa

Zdravotnictví / Klinický psycholog / psycholog ve zdravotnictví - kliničtí psychologové

Společnost KALIPA centrum, s.r.o.

Místo pracoviště Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Klinický psycholog / psycholog ve zdravotnictví - kliničtí psychologové (Hrnčířská 2985, Česká Lípa)

Požadujeme:
- ukončené magisterské studium jednooborové psychologie (FF UK, PedF UK, FF UP, FF MU)
- absolvovaný kurz psycholog ve zdravotnictví
- zájem o problematiku poruch z okruhu autistického spektra
- zkušenost s dětskou psychodiagnostikou výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci s dětmi a jejich rodinami (diagnostika, krizová intervence, terapie)
- plný úvazek v akreditovaném zařízení, podporu dalšího vzdělávání, odborné vedení v rámci předatestační přípravy
Náplň práce:
- psychodiagnostika dětí a dospívajících
- krizová intervence
- poradenství a konzultace
- práce s rodinnými příslušníky

Informace o společnosti KALIPA centrum, s.r.o.

KALIPA centrum, s.r.o.
Hrnčířská 2985
Česká Lípa

IČO: 7988389
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Česká Lípa v oboru Zdravotnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Česká Lípa v oboru Zdravotnictví