Kmenař - pomocní dělníci ve výrobě, Karlovy Vary

Výroba a provoz / Kmenař - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost MOSER, a.s.

Místo pracoviště Kpt. Jaroše 46, Karlovy Vary
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kmenař - pomocní dělníci ve výrobě (Kpt. Jaroše 46, Karlovy Vary)

Kontakt: Delinčáková Dana, Klimeš Jiří, tel.: 722 906 220, 353 416 241, 353 416 127, e-mail:
Požadavky na uchazeče:
- Min. výuční list, obor nerozhoduje
- Platné osvědčení na řízení motorových vozíků výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost
- Fyzická zdatnost
- Čistý výpis z trestního rejstříku

Náplň práce:

- Příprava a nakládání surovin pro tavbu skla
- Svoz a příprava střepů na nákladku
- Příprava sklářských kmenů - navážování a míchání
- Odebírání skloviny z pánve a nakládka kmene a střepů do ní

Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, využití vlastního rehabilitačního střediska, nákup skla pro zaměstnance za přijatelné ceny

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOSER, a.s.

MOSER, a.s.
Kpt. Jaroše 46
Karlovy Vary

IČO: 26361035
aktualizováno před téměř 2 roky