Knihař/knihařka - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih, Prostějov

Výroba a provoz / Knihař/knihařka - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Společnost LAFOLIO s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Západní 1, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Knihař/knihařka - pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih (Západní 1, Prostějov)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Řehulka, tel. 776 706 999 (volat Po-Pá 14:00-18:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Západní 1/75, Prostějov - Krasice.
Požadujeme: vzdělání v oboru nebo praxe v oboru podmínkou, manuální zručnost, přesnost, smysl pro detail.
Náplň práce: výroba boxů a desek z lepenky potahovaných plátnem, práce s knihařskými nůžkami, chystání materiálů (lepenka, plátno, papír apod.), zpracování výrobků (práce s lepidlem, detailní ruční práce).
Nabízíme: odměny.

Informace o společnosti LAFOLIO s.r.o.

LAFOLIO s.r.o.
Západní 1
Prostějov

IČO: 11639709
aktualizováno před asi 2 roky