Knihovník - knihovnice - knihovníci, Velké Losiny

Kultura a sport, Administrativa / Knihovník - knihovnice - knihovníci

Společnost Obec Velké Losiny

Místo pracoviště Rudé armády 321, Velké Losiny
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 130 - 29 520 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Knihovník - knihovnice - knihovníci (Rudé armády 321, Velké Losiny)

Osobní kontakt;
- výborné komunikační dovednosti
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení) v platném znění
- orientace v české a světové literatuře
- kultura mluveného i psaného projevu, stylistická úroveň
- kultivované vystupování a schopnost aktivní komunikace s lidmi a na veřejnosti
- zkušenost s tvorbou propagačních materiálů
- schopnost samostatné a týmové práce
- psychická odolnost a časová flexibilita
- velmí dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- zabezpečování standardních knihovních, výpůjčních a informačních služeb
- příprava, realizace a propagace vzdělávacích a kulturních akcí v rozsahu činnosti knihovny ve Velkých Losinách
- besedy s dětmi, seniory i čtenáři
Platová třída 8 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Kontakt: osobně na pracovišti Po - ČT 8:00-12:00, 12:30-15:00, e-mailem.

Informace o společnosti Obec Velké Losiny

Obec Velké Losiny
Rudé armády 321
Velké Losiny
78815
IČO: 303551
aktualizováno před více než rokem