Komunitní pracovníci - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Otrokovice

Zdravotnictví / Komunitní pracovníci - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost NADĚJE

Místo pracoviště Erbenova 990, Otrokovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Komunitní pracovníci - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (Erbenova 990, Otrokovice)

PRACOVNÍK KOMUNITNÍHO CENTRA
Pracovní náplň:
Miluješ, když tvé pracovní tempo připomíná horskou dráhu, rozvážný rozjezd a pak rychlá jízda.
Máš hlavu plnou nápadů, které se můžou zdát nesplnitelné.
Chceš potkávat nové lidi, učit se nové věci.
Jdeš do rozhovoru po hlavě, rád mluvíš, tvůj projev je strhující.
Tak jsi to právě ty, koho potřebujeme!

Tvou rolí bude podílet se na organizaci a koordinaci aktivit komunitního centra, a to včetně plánování a provádění různých programů a akcí. Budeme oceněni tvou schopností vytvořit příjemné a pozitivní prostředí, ve kterém se naši návštěvníci budou cítit vítáni a podporováni.

Tvoje úkoly zahrnují:
" Komunikace s členy komunity a odpovídání na jejich potřeby a dotazy
" Organizace a koordinace programů a akcí
" Podpora a asistence při pořádání setkání a workshopů
" Sledování a vyhodnocování úspěšnosti programů
" Spolupráce s ostatními členy týmu a případně s dalšími organizacemi
Požadavky :
" Komunikativnost a schopnost efektivního vyjadřování
" Spolehlivost a odpovědný přístup k práci
" Respektování různorodosti a otevřenost vůči různým názorům
" Kreativitu a schopnost přinášet nové nápady
" Flexibilitu a schopnost přizpůsobit se změnám
" Odvahu přijmout nové výzvy a hledat inovativní řešení
" Odolnost vůči stresu a schopnost pracovat efektivně i v hektickém prostředí

Nabízíme:
" Příjemné pracovní prostředí plné energie a inspirace
" Možnost podílet se na významných projektech a ovlivnit životy lidí v komunitě
" Rozmanitost úkolů a prostor pro tvůrčí myšlení
" Možnost rozvoje dovedností a profesního růstu
" Flexibilní pracovní dobu

Kontaktní údaje:
Pokud tě zajímá práce v komunitním centru NADĚJE a věříš, že splňuješ požadavky, neváhej se přihlásit!

Pošli nám svůj životopis a motivační dopis na naši e-mailovou adresu nebo kontaktuj naše Komunitní centrum Naděje 770 147 284. Těšíme se na setkání s tebou!

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pololetní a roční odměny.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti NADĚJE

NADĚJE
Erbenova 990
Otrokovice

IČO: 570931
aktualizováno před 11 měsíci