Koncipient/ka - finanční poradci specialisté, Litomyšl

Finance / Koncipient/ka - finanční poradci specialisté

Společnost PM Javůrek s.r.o.

Místo pracoviště Smetanovo náměstí 42, Litomyšl
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Koncipient/ka - finanční poradci specialisté (Smetanovo náměstí 42, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: budeš mít každý den příležitost zákazníkům zjednodušit život, a ještě jim ušetřit,
řešit požadavky pobočkových klientů, zpracování zakázek, neustále se posouvat v poznání našeho portfolia a využívat každou příležitost k růstu svých znalostí
POŽADAVKY: máš min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík, baví tě komunikovat s lidmi,
jsi bojovník, nevzdáváš se při prvním neúspěchu, pozitivní přístup
NABÍZÍME: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Informace o společnosti PM Javůrek s.r.o.

PM Javůrek s.r.o.
Smetanovo náměstí 42
Litomyšl
57001
IČO: 4935462
aktualizováno před více než 2 roky