Konstruktér jednoúčelových strojů (m/ž) - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Lanškroun

Výroba a provoz / Konstruktér jednoúčelových strojů (m/ž) - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost MANNTECO s.r.o.

Místo pracoviště Králická 480, Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 41 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér jednoúčelových strojů (m/ž) - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Králická 480, Lanškroun)

Požadujeme:
SŠ s maturitou technického směru
Praxe na pozici konstruktéra vítána ale není podmínkou
Komunikační a organizační schopnosti
Schopnost pracovat s 3D CAD nástroji
AJ výhodou

Náplň práce:
Konstrukce jednoúčelových strojů
Konstrukce přípravků
Práce v programech SOLIDWORKS (CATIA, PowerShape)
Komunikace se zákazníky a dodavateli

Nabízíme:
Příspěvek na stravování, příspěvek na kulturu, sick-days

Kontakt: telefonicky po - pá, 8 - 16 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti MANNTECO s.r.o.

MANNTECO s.r.o.
Králická 480
Lanškroun
56301
IČO: 3621961
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Konstruktér jednoúčelových strojů (m/ž) - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Králická 480 480
Lanškroun