Kontaktní a terénní pracovník/ce pro osoby ohrožené závislostí na návykových látkách - 0,5 úvazku - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Jihlava

Zdravotnictví / Kontaktní a terénní pracovník/ce pro osoby ohrožené závislostí na návykových látkách - 0,5 úvazku - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště U Větrníku 862, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 12 000 - 19 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontaktní a terénní pracovník/ce pro osoby ohrožené závislostí na návykových látkách - 0,5 úvazku - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (U Větrníku 862, Jihlava)

Centrum U Větrníku - kontaktní a poradenské centrum pro osoby ohrožené drogovou závislostí

Pracovní náplň:
- přímá práce s uživateli služeb v terénu i v kontaktním centru
- realizace sociální služby v souladu s platnými standardy
- sociální poradenství pro uživatele služby
- tvorba individuálních plánů uživatelů služby

Co od Vás očekáváme?
- motivaci pracovat s lidmi závislé na návykových látkách
- potřebné vzdělání - sociální pracovník: min. VOŠ v sociální oblasti nebo pracovník v sociálních službách: kurz pracovníka v sociálních službách
- výhodou zkušenosti v sociální oblasti
- řidičský průkaz sk. B, ochotu řídit služební vozidlo
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost vykonávat danou práci
- časová flexibilita
- osobnostní zralost
- schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Co za to nabízíme?
- odbornou podporu celého týmu
- vstřícnou personální politiku
- možnost odborného růstu formou vzdělávání a supervize
- zázemí organizace s 30-ti letou působností

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
U Větrníku 862
Jihlava
58601
IČO: 44990260
aktualizováno před 10 měsíci