Kontrolní dělník/dělnice - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Jihlava

Výroba a provoz / Kontrolní dělník/dělnice - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Humpolecká 313, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolní dělník/dělnice - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Humpolecká 313, Jihlava)

NÁPLŇ PRÁCE:
- vizuální kontrola opracování vodících průměrů a sedel těles trysek na optických zařízeních
- čistění a kartáčování těles trysek

POŽADAVKY:
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

NABÍZÍME:
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- finanční odměna při odchodu do důchodu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 8:00-14:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Naturální výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava
58601
IČO: 27622819
aktualizováno před téměř 2 roky