Kontrolor/ka - odborní pracovníci organizace a řízení, Olomouc

Administrativa / Kontrolor/ka - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost Clear World s.r.o.

Místo pracoviště Náves Svobody 39, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka - odborní pracovníci organizace a řízení (Náves Svobody 39, Olomouc)

Pracoviště: Náves Svobody č.p. 39/39, 779 00 Olomouc 9.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, schopnost komunikovat a samostatně se rozhodovat, ŘP podmínkou.
Náplň: péče o zákazníky, údržba a servis naší techniky, doprodej náhradních dílů. Práce v terénu.
Nabízíme: zázemí, možnost seberealizace, odpovídající platové ohodnocení.
Pružná pracovní doba
Kontakt je možný POUZE emailem.

Informace o společnosti Clear World s.r.o.

Clear World s.r.o.
Náves Svobody 39
Olomouc
77900
IČO: 28823052
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Olomouc v oboru Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Olomouc v oboru Administrativa