Kontrolor -ka strojírenské výroby divize hydraulika - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Opava

Výroba a provoz / Kontrolor -ka strojírenské výroby divize hydraulika - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost OSTROJ a.s.

Místo pracoviště Těšínská 1586, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor -ka strojírenské výroby divize hydraulika - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Těšínská 1586, Opava)

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail:

POŽADUJEME:
- Vzdělání ÚSO/SOU technického zaměření - strojírenský obor
- Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků
- Zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost práce na 3D měřicích zařízeních výhodou
- Znalost čtení technické dokumentace, orientace v oblasti technických norem
- Základní orientaci v oblasti norem systému jakosti
- Znalost angličtiny
- ŘP sk. B
- Ochota k dalšímu vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- Komunikační a argumentační schopnosti

NABÍZÍME:
- Týden dovolené navíc.
- Dotované firemní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus
- Zvýhodněný telefonní program
- Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří)
- Podporu volnočasových aktivit
- Vánoční dárek
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí rozměrové a jiné kontroly výrobků
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek
- Provádí mezioperační technickou kontrolu
- Provádí vstupní technickou kontrolu výrobků po kooperaci, provádí výstupní kontrolu
- Provádí činnosti dle dokumentace systému jakosti
- Odpovídá za řízení a analyzuje a hodnotí příčiny vzniku neshodných výrobků
- Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků
- Zajišťuje identifikaci výrobků po kontrole a zkouškách
- Zajišťuje kalibrace měřidel

Informace o společnosti OSTROJ a.s.

OSTROJ a.s.
Těšínská 1586
Opava
74601
IČO: 45193681
www.ostroj.cz/kariera
aktualizováno před asi 2 roky