Kontrolor/ka ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Zdíkov

Výroba a provoz / Kontrolor/ka ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost UNIWELL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Zdíkov 2, Zdíkov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 500 - 25 750 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka ve výrobě - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Zdíkov 2, Zdíkov)

Náplň práce:
. Kontrola materiálu ve výrobě
Požadujeme:
. spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochotu učit se novým dovednostem,
. ochotu pracovat ve 3. směnách, dobrý zdravotní stav

Zam. výhody: 5. týdnů dovolené/rok
příplatek za noční směny ve výši 10%, příplatek za odpolední směny ve výši 10,- Kč/hod, příplatek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, ochranné pracovní pomůcky, oblečení

První kontakt: e-mail: p. J. Vlachová, p. P. Jaroš
Tel.: 388 402 922, 388 328 921, 08.00- 10:00 v pracovní dny.

Informace o společnosti UNIWELL CZ s.r.o.

UNIWELL CZ s.r.o.
Zdíkov 2
Zdíkov
38472
IČO: 26050994
aktualizováno před 4 měsíci