Kontrolor/kontrolorka kvality - zaměření elektro - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Hlubočky

Výroba a provoz / Kontrolor/kontrolorka kvality - zaměření elektro - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost MORA MORAVIA, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 50, Hlubočky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/kontrolorka kvality - zaměření elektro - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Nádražní 50, Hlubočky)

Co bude Vaším úkolem/náplní práce:
- kontrola elektro materiálu a elektro zařízení pro další využití ve výrobě
- ověřování kvality nakupovaných elektro součástek a výrobků od dodavatelů a spolupráce s kolegy z oddělení nákupu
- práce v týmu na oddělení kontroly a montáže
Co od Vás čekáme:
- vzdělání v oboru elektro (SŠ/vyučení)
- odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. (§ 5 a výše výhodou)
- samostatnost, pečlivost a smysl pro spolupráci v týmu
Zam. výhody:
- finanční ohodnocení dle odbornosti a zkušeností
- příplatek za odpolední směnu 10,- Kč/hod., příplatek za noční směnu 16,- Kč/hod., příplatek za práci v sobotu a v neděli 40%, příplatek za práci přesčas 30%
- odměnu za "docházku" ve výši 700,- Kč/měsíčně
- příspěvek na dovolenou (3.700,- Kč) a na Vánoce (3.000,- Kč)
- dotované závodní stravování (cena oběda cca 35,- Kč)
- 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna dle platné kolektivní smlouvy
- příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč/měsíčně
- příspěvek na ozdravný program až 2000,- Kč/ročně
- příspěvek na dopravu (až 750,- Kč/měsíčně dle vzdálenosti a výše příjmu)
- pravidelnou výplatu, férový přístup a zázemí stabilní výrobní firmy

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Informace o společnosti MORA MORAVIA, s.r.o.

MORA MORAVIA, s.r.o.
Nádražní 50
Hlubočky
78365
IČO: 64609944
aktualizováno před více než 2 roky