Kontrolor kvality-automotive - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Kosmonosy

Výroba a provoz / Kontrolor kvality-automotive - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost SCHENKER spol.s r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1261, Kosmonosy
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor kvality-automotive - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Průmyslová 1261, Kosmonosy)

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1261, 293 06 Kosmonosy

Upřesňující informace:
* SŠ vzdělání
* aktivní přístup při řešení problémů, samostatnost, pečlivost
* nadšení pro nové věci - každý den se setkáváme s novými situacemi
* komunikační a prezentační dovednosti, které uplatníte při školení pracovníků nebo denním řešení vzniklých problémů
* znalost MS Office, především Excelu pro práci s tabulkami a grafy
* zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou, nikoli podmínkou
* znalost ukrajinského jazyka pro denní komunikaci

Co bude Vaším úkolem:
* řízení interní dokumentace v oblasti integrovaného systému ISO 9001, ISO 140001, ISO 18001, IATF 16949
* plánování a provádění interních prověrek jakosti
* spoluvytváření nápravných opatření, prověřování jejich účinnosti, popřípadě navrhování účinnějších řešení
* v rámci logistiky aktivní podíl na zavádění a udržování postupů a metodik POP, KAIZEN a 5S
* komunikace a spolupráce se zákazníkem na změnovém řízení
* spoluorganizování interních školení v oblasti systému integrovaného managementu, vytváření zápisů

Výhody:
* 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
* stravenkový paušál
* příspěvek na dojíždění
* příspěvek na penzijní/životní připojištění, odměna za doporučení nového zaměstnance a další
* zapracování na dané pozici
* smlouvu na dobu neurčitou
* prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
* nástup dle dohody

Prvotní kontakt:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti SCHENKER spol.s r.o.

SCHENKER spol.s r.o.
Průmyslová 1261
Kosmonosy
29306
IČO: 61500780
aktualizováno před asi rokem