Kontrolor kvality - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, Žirovnice

Výroba a provoz / Kontrolor kvality - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Společnost DETAIL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Žižkova 771, Žirovnice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor kvality - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (Žižkova 771, Žirovnice)

Náplň práce: měření vyráběných dílů dle technické dokumentace, schvalování nové výroby, uvolňování prvních kusů, namátková kontrola, uvolnění dílů pro další operace, kontrola pracovních postupů, ověření měřících přístrojů, nastavení měřících přístrojů, psaní záznamů na PC, spolupráce s technology při určování výrobních postupů, zjišťování a náprava interních chyb ve spolupráci s kolegy.

Požadujeme: praxe ve strojírenském oboru nebo ukončené SŠ vzdělání v technickém směru výhodou, praxe v oboru alespoň rok.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, možnost profesního růstu, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.
Možnost nástupu dle dohody, PP může být po dohodě sjednán i na dobu neurčitou.
Kontakt na emailu nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DETAIL CZ s.r.o.

DETAIL CZ s.r.o.
Žižkova 771
Žirovnice

IČO: 25170791
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Kontrolor kvality - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech