Konstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři, Česká Třebová

Výroba a provoz / Konstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Společnost Elektrizace železnic Praha a. s.

Místo pracoviště Semanínská 2082, Česká Třebová
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (Semanínská 2082, Česká Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracovává výrobní výkresovou dokumentaci, technologické postupy pro vývojovou, typovou a atypickou výrobu na středisku včetně jejich ověřování ve výrobě
- zpracovává návrhy pro racionalizaci výroby
POŽADUJEME:
- ÚSO v technickém oboru
- znalost AutoCadu, Inventoru nutná
- ŘP sk.B
- praxe min 5 let
- samostatnost a flexibilitu
NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti Elektrizace železnic Praha a. s.

Elektrizace železnic Praha a. s.
Semanínská 2082
Česká Třebová
56002
IČO: 47115921
aktualizováno před asi 2 roky