Konzultant/ka na zákaznické lince pro společnost e.on - operátoři telefonních panelů, České Budějovice

Administrativa / Konzultant/ka na zákaznické lince pro společnost e.on - operátoři telefonních panelů

Společnost ATODA spol.s.r.o.

Místo pracoviště Lidická tř. 2331, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Konzultant/ka na zákaznické lince pro společnost e.on - operátoři telefonních panelů (Lidická tř. 2331, České Budějovice)

Hledáme nové kolegy - kolegyně do týmu zákaznické linky - NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ!!! NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 15.000 KČ

požadavky:
- chuť učit se nové věci a získávat rozhled
- samostatnost a zodpovědnost
- příjemný hlasový projev a češtinu na dobré úrovni
- dobrou znalost práce na PC
- nástup možný ihned

náplň práce:
- telefonický kontakt na příchozí lince se stávajícími zákazníky společnosti E.ON
- řešení servisních požadavků na příchozí a odchozí lince
- aktivní práce v interních systémech
- administrativa spojená se změnou služeb a emailová komunikace

nabízíme:
- mzda 22 - 24 000 Kč (fixní mzda a odměny)
- práce pondělí až pátek - víkendy a státní svátky volno
- práce v jednosměnném provozu
- smlouva na hlavní pracovní poměr s možností zkrácených úvazků (7 a 6 hodin)
- vstupní školení v místě pracoviště
- jistotu dlouhodobé práce a pravidelného výdělku

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (po - pá, 08:30 - 15:30 hod.)

Informace o společnosti ATODA spol.s.r.o.

ATODA spol.s.r.o.
Lidická tř. 2331
České Budějovice
37001
IČO: 14106132
www.atoda.cz
aktualizováno před asi rokem