Kooperant/ka ve všeobecném strojírenství - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství, Liberec

Výroba a provoz / Kooperant/ka ve všeobecném strojírenství - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Společnost DKL Tech s.r.o.

Místo pracoviště Chabarovská 240, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kooperant/ka ve všeobecném strojírenství - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (Chabarovská 240, Liberec)

Náplň práce:
- Pomoc s naceňováním externích výrobních poptávek
- Vedení poptávkového řízení při zadávání výroby do kooperací - podle směrnice DKL
- Evidence objednávek kooperací v informačním systému Helios a kontrola dodržení jejich termínů - udržování aktuálního termínu dodání v Heliosu
- Zadávání požadavků na objednání materiálu
- Aktivní přístup při hledání nových dodavatelů, udržování dobrých vztahů se současnými dodavateli.
- Dohaduje výhodné platební podmínky pro DKL (splatnost min. 30 dní atd.)
- Vytvoření plánu cest pro řidiče 1-2 týdny dopředu
- Příprava materiálu podle plánu svařovny
- Spolupráce s technology a mistrem ve směru dodržení termínu dokončení zakázky.
Požadované odborné znalosti:
SŠ - obor strojírenství
Zkušenosti se strojírenskou výrobou
Organizační schopnosti
Znalost výrobních procesů
Orientace v informačním systému Helios
Řidičský průkaz skupiny B
Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, preciznost, organizace procesů, schopnost jednat s lidmi
Zaměstnanecké výhody:
- Pružná pracovní doba
- Stravenkový paušál
- Multisport karta
Pracovní poměr na dobu určitou na rok.
Hlásit se e-mailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti DKL Tech s.r.o.

DKL Tech s.r.o.
Chabarovská 240
Liberec
46006
IČO: 28726014
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Kooperant/ka ve všeobecném strojírenství - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Chabarovská 240 240
Liberec