*koordinátor/ka dobrovolníků a veřejných sbírek - žďár n.s. a okolí - odborní pracovníci organizace a řízení, Žďár nad Sázavou

Administrativa / *koordinátor/ka dobrovolníků a veřejných sbírek - žďár n.s. a okolí - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Horní 1679, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *koordinátor/ka dobrovolníků a veřejných sbírek - žďár n.s. a okolí - odborní pracovníci organizace a řízení (Horní 1679, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
- vedení dobrovolnického centra Kambala
- získávání dobrovolníků pro služby Charity i dalších organizací
- péče o dobrovolníky
- koordinace Tříkrálové sbírky v okrese Žďár nad Sázavou
- komunikace s veřejností a se spolupracujícími organizacemi
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: prosinec 2022, popřípadě dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní smlouvu (úvazek 1, popřípadě zkrácený úvazek)
- kreativní a smysluplnou práci
- možnost realizovat vlastní nápady při rozvoji dobrovolnického centra
- odborné vzdělávání
- pružnou pracovní dobu
- výborný pracovní tým
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- přinášení nových nápadů a schopnost uvést je do praxe
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst
- uživatelskou znalost práce na PC
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka)
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
Kontakt:
- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis
a návrh koncepce rozvoje dobrovolnického centra v maximálním rozsahu jedné strany A4 do 13. listopadu 2022 na e-mail:
- bližší informace vám poskytne Ing. Jana Zelená, ředitelka, mob.: 777 755 656

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Horní 1679
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před více než rokem