*koordinátor/ka propagace - specialisté v oblasti propagace a reklamy, Žďár nad Sázavou

Obchod a cestovní ruch / *koordinátor/ka propagace - specialisté v oblasti propagace a reklamy

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Horní 1679, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *koordinátor/ka propagace - specialisté v oblasti propagace a reklamy (Horní 1679, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
- aktivní propagace organizace, budování značky Charity, vyhledávání nových příležitostí
- externí spolupráce s médii, veřejností, interní komunikace napříč službami organizace
- správa webových stránek a sociálních sítí, tvorba tiskových zpráv a PR materiálu
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: srpen 2022
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na 1,0 úvazku,
- práci v organizaci, která pomáhá potřebným lidem,
- kreativní a různorodou pracovní náplň,
- odborné vzdělávání,
- pružnou pracovní dobu,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- aktivní zájem o činnost Charity, ztotožnění se s jejím posláním a hodnotami,
- výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti,
- výbornou znalost českého jazyka,
- výbornou znalost MS Office, popř. grafických programů,
- orientaci v prostředí sociálních sítí,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- flexibilitu, kreativitu, tvořivé myšlení, schopnost pružně reagovat,
- ochotu učit se novým věcem,
- řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis, motivační dopis a návrh koncepce propagace organizace v rozsahu max. dvou stran A4 do 22. 5. 2022
na e-mail: bližší informace: Ing. Jana Zelená, tel. 777 755 656.

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Horní 1679
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před téměř 2 roky