Koordinátor / koordinátorka programů pro lídry - všeobecní administrativní pracovníci, Hradec Králové

Administrativa / Koordinátor / koordinátorka programů pro lídry - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Job - spolek pro inovace

Místo pracoviště Pražská třída 1, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor / koordinátorka programů pro lídry - všeobecní administrativní pracovníci (Pražská třída 1, Hradec Králové)

Náplň práce:
Komunikace zakázek
- Zajištění naplněnosti kurzů
- Koordinace a organizace vzdělávacích programů
- Spolupráce v rámci interního týmu
- Příprava/tisk/kompletace materiálů a pomůcek pro kurzy a semináře
- Administrativní zpracování zakázek
Požadujeme:
- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, spolupráci a týmovost
- Komunikační a organizační dovednosti
- Časová flexibilita
- Základní uživatelská znalost prostředí MS Office a ochota se učit dalším IT prostředím
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Minimální středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- Práce v kanceláři na adrese sídla, v místech konání kurzů (později možnost částečné práce z domu)
Nabízíme:
- Práce v neziskové organizaci, která se zabývá vzděláváním ve školství
- Tvůrčí práce umožňující osobní rozvoj
- Práci v přátelském prostředí, které si zakládá na otevřené komunikaci
- Adaptační období - zaučení a podpora při získávání zkušeností
- Pracovní smlouva na dobu určitou s výhledem spolupráce pro příští období

Přihlášky do výběrového řízení spolu s životopisem a motivačním dopisem zasílejte mailem na adresu do 16. 6. 2023.

Informace o společnosti Job - spolek pro inovace

Job - spolek pro inovace
Pražská třída 1
Hradec Králové

IČO: 68245301
aktualizováno před 11 měsíci