Koordinátor / koordinátorka sociálních služeb - koordinační pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotnictví / Koordinátor / koordinátorka sociálních služeb - koordinační pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost PFERDA z.ú.

Místo pracoviště Panská 79, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor / koordinátorka sociálních služeb - koordinační pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Panská 79, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání sociálního nebo speciálně pedagogického směru (dle § 110 písm. a, b, c, d).
Náplň práce:
- budete mít na starosti jednotlivá střediska poskytující sociální služby, kterými jsou Pferdí trénink Rychnov nad Kněžnou a Náchod, dále pak Tréninkovou pekárnu Láry Fáry Kvasiny
- povedete a budete kontrolovat tato střediska, zda se řídí dle platných směrnic organizace a také podle zákona o sociálních službách
- 1x měsíčně se zúčastníte celopferdí porady, 1x měsíčně porady vedení a 1x měsíčně porady střediska, kterou budete organizovat
- budete kontrolovat podřízené, dělat hospitace a hodnocení podřízených pracovníků.
Nabízíme:
- služební telefon a notebook
- homeoffice
- zaměstnanecké slevy v našich kavárnách, pekárně a úklidové službě
- vstup na Pferdí Pfestival zdarma a další benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PFERDA z.ú.

PFERDA z.ú.
Panská 79
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 26657431
aktualizováno před 9 měsíci