Koordinátor - personální referenti, Plzeň

Administrativa / Koordinátor - personální referenti

Společnost PSS CZ s.r.o.

Místo pracoviště Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor - personální referenti (Plzeň)

Hledáme koordinátora - s nástupem ihned.
- denní pracovní doba (pohyblivá), kontrola pracovníků při ranní a noční směně (8.00 ranní směna, 20.00 noční směna), denní komunikace s vedoucími výroby
- nástupní plat 25 000,- Kč, po zapracování možnost navýšení
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC - Word, Excel
- jazykové znalosti: rusky, ukrajinsky a anglicky aktivně, požadujeme i písemnou formu
Náplň práce:
- denní kontrola přidělených zaměstnanců na pracovišti osobně
- zpracování docházek denně
- komunikace s vedením
- shromažďování vstupních a výstupních dat zaměstnanců
- řeší efektivně a flexibilně problémy, které nastanou v terénu s přidělenými zaměstnanci
- zpracování reportů

Zaměstnanecké výhody: služební automobil, telefon, notebook

Informace o společnosti PSS CZ s.r.o.

PSS CZ s.r.o.

Plzeň

IČO: 6381405
aktualizováno před více než 2 roky