Kopáč - dělníci výkopových prací, Bílina

Stavebnictví / Kopáč - dělníci výkopových prací

Společnost Severočeská servisní a.s.

Místo pracoviště Bílina
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kopáč - dělníci výkopových prací (Bílina)

Náplň práce:
provádění ručních výkopových a kopáčských prací, spolupráce na likvidaci havárií na vodovodní síti, úklid vodojemů dle zadání mistra - sekání trávy, výřezy dřevin, čištění podzemí objektu, výmalba, drobné zednické práce - ČOV Bílina
Nabízíme:
stabilitu silné společnosti, pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností změny na neurčitou, 5 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, stravenky, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, možnost rekreace ve firemním zařzení, možnost dalšího vzdělávání
Požadujeme:
základní vzdělání, fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce), výborný zdravotní stav
Hlásit se telefonicky pondělí až pátek 8:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem

Informace o společnosti Severočeská servisní a.s.

Severočeská servisní a.s.

Bílina

IČO: 5175917
aktualizováno před více než 2 roky