*kráječ/kráječka usní - zpracovatelé kůže, koželuhové a kožišníci, Prostějov

Výroba a provoz / *kráječ/kráječka usní - zpracovatelé kůže, koželuhové a kožišníci

Společnost GAMSBART, s.r.o.

Místo pracoviště Husovo nám. 2236, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 680 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *kráječ/kráječka usní - zpracovatelé kůže, koželuhové a kožišníci (Husovo nám. 2236, Prostějov)

CZ-ISCO 75350. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Ing. Kaňáková, tel. 603 834 529 (volat mezi 9:00-18:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Husovo nám. 2236/51a Prostějov.
Požadujeme: zkušenosti v oboru výhodou, spolehlivost, zručnost, vstřícnost, pečlivost.
Náplň práce: ruční vykrajování jednotlivých dílů výrobků z kůže dle šablon, třídění kůží dle barev.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky.

Informace o společnosti GAMSBART, s.r.o.

GAMSBART, s.r.o.
Husovo nám. 2236
Prostějov
79601
IČO: 27743691
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *kráječ/kráječka usní - zpracovatelé kůže, koželuhové a kožišníci

Husovo nám. 2236 2236
Prostějov