Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Protivín

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Ivana Rychtářová

Místo pracoviště Mírová 27, Protivín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Mírová 27, Protivín)

Náplň práce: vaření minutkových jídel, výdej hotových i minutkových jídel.
Požadujeme: spolehlivost, praxi v oboru, samostnost, práce v týmu.
Nabízíme: platové bonusy, zaměstnanecké slevy.
První kontakt: První kontakt: pí. Rychtářová Kateřina, tel.: 704 011 380 (8:00 - 18:00 hod.)

Informace o společnosti Ivana Rychtářová

Ivana Rychtářová
Mírová 27
Protivín
39811
IČO: 60079126
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Mírová 27 27
Protivín