Kuchař-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Opava

Obchod a cestovní ruch / Kuchař-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Slezské uzeniny, s.r.o.

Místo pracoviště Ostrožná 261, Opava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 11 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Ostrožná 261, Opava)

*KO: Jolana Pilchová, životopis zašlete na email:

Požadujeme:
- praxe ve stravování bufetovou formou ýhodou
- bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- přijímání kuchyňských objednávek
- volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
- příprava a úprava produktů a pokrmů
- zpracování a úprava polotovarů
- ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
- výdej jídel
- organizování a řízení práce pomocných sil
- provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu
Nabízíme:
- stravné
- prémie, odměny
- telefonní paušál
Pracovní doba: pouze ranní směny Po - Pá.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Slezské uzeniny, s.r.o.

Slezské uzeniny, s.r.o.
Ostrožná 261
Opava
74601
IČO: 7329709
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Kuchař-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)