Kuchař/-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři, Letiny

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Společnost Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o.

Místo pracoviště Letiny 70, Letiny
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/-ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři (Letiny 70, Letiny)

Požadujeme:
- dobrá fyzická zdatnost
- trestní bezúhonnost
- schopnost týmové práce
- spolehlivost
- flexibilita
- slušné jednání a komunikativnost
Pracovní náplň:
- budete vařit pro klienty a zaměstnance zařízení - cca 300 strávníků. Jedná se o snídaně, oběd (2 varianty), odpolední svačinu a večeři. Jedná se o 12-ti hodinové směny. Možnost domluvy i na 8 hodin! Možno domluvit i brigádu.
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu až 3000 Kč a příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- každoroční nárůst základní mzdy o 500 Kč
- obědy zdarma a zaměstnanecký tarif Vodafone
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky 8:00-16:00
- emailem

Informace o společnosti Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o.

Sociální a zdravotní centrum Letiny s.r.o.
Letiny 70
Letiny
33601
IČO: 63504502
aktualizováno před 11 měsíci