Kuchař -ka, pomocná síla do kuchyně - pomocní kuchaři, Háj ve Slezsku

Obchod a cestovní ruch / Kuchař -ka, pomocná síla do kuchyně - pomocní kuchaři

Společnost Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

Místo pracoviště Poddubí 7, Háj ve Slezsku
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 - 23 510 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař -ka, pomocná síla do kuchyně - pomocní kuchaři (Poddubí 7, Háj ve Slezsku)

*KO: Ing. Mgr. Martina Šilhárová, MBA, tel.: 730 571 158 nebo vedoucí stravovacího provozu, tel.: 605 260 650. Žádost o práci podejte osobně v Domově nebo zašlete na e-mail:
Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.
Kvalifikační požadavky: nevyučen, odborné vyučení bez maturity, vyučen, praxe vítána, není podmínkou.
Požadujeme: flexibilitu, asertivitu, loajalitu, pracovitost, zdravotní způsobilost.
Mzda dle platných tabulek od 18 900 Kč do 23 510 Kč, doplatek do minimální mzdy. Osobní ohodnocení po zkušební době dle pracovních výsledků.
Benefity: 25 dní dovolené, 3 dny sick day, stravování za výhodnou cenu FKSP - oběd 29 Kč, příspěvek na penzijní připojištění do výše až 650 Kč.
Pracovní náplň: Pomoc při výrobě a výdeji běžných druhů teplých i studených jídel, příprava jednoduchých cukrářských výrobků. Obsluha kuchyňských strojů a přístrojů.

Pracoviště Poddubí 7, Háj ve Slezsku , nástup ihned.
Plný pracovní úvazek, dle domluvy možno i zkrácený, pouze ranní směna. Nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace
Poddubí 7
Háj ve Slezsku
74792
IČO: 71196978
aktualizováno před 5 měsíci