Kuchař/ka studené kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka studené kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost HOTELIS s.r.o.

Místo pracoviště Pod Jelením skokem 2168, Karlovy Vary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka studené kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Pod Jelením skokem 2168, Karlovy Vary)

Kontakt: Kopecká Alexandra, tel.: 739 255 766, e-mail:

Pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele, pouze ranní směny. většinou od 6:00-14:30.

Společnost Hotelis s.r.o. pro svou provozovnu v Karlových Varech přijme kuchaře/číšníka.
Náplň práce: příprava hotelových snídaní, obsluha u snídaní, dodržování zásad stolování a hygienických předpisů, udržování čistoty a pořádku na pracovišti, spolupráce s ostatními úseky hotelu
Požadujeme: pozitivní přístup, pečlivost, spolehlivost a důslednost, flexibilitu. Praxe v lázeňském provozu výhodou.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; zajímavou pracovní náplň;
Upřesňující informace: pracovní poměr zatím na dobu 1 roku s možností prodloužení; pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele, pouze ranní směny. většinou od 6:00-14:30
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po uplynutí pracovního poměru 1 rok); personální strava za zvýhodněnou cenu

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti HOTELIS s.r.o.

HOTELIS s.r.o.
Pod Jelením skokem 2168
Karlovy Vary

IČO: 9365508
aktualizováno před 5 měsíci