Kuchař/ka v hotelu courtyard by marriott airport - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Praha

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka v hotelu courtyard by marriott airport - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost CTP Hotel Operations Prague, spol. s r.o.

Místo pracoviště Aviatická 1092, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka v hotelu courtyard by marriott airport - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Aviatická 1092, Praha)

O nás
Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport hledáme zkušeného nebo vyučeného uchazeče na pozici Kuchař. Práce je vhodná také pro začínající kuchaře/kuchařky, kteří se chtějí rozvíjet ve špičkové kuchyni se skvělým zázemím mezinárodní společnosti a milým týmem.

We are looking for experienced or just graduated candidates for the position of Cook into our Courtyard by Marriott Prague Airport Hotel. If you are a beginner in the culinary field that wants to grow and become a part of the first-class culinary team within international company, then you might be the right candidate.

Náplň práce:
o Práce na směny
o Budete mít na starosti snídaně, á la carte a bankety (anebo dle domluvy a kvalifikací)
o Práce v malém přátelském týmu
o Work on shifts
o In charge of Breakfast, A la carte and Banquets (based on agreement and qualification)
o Small & friendly team

Co od Vás očekáváme:
o Máte rád/a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritou
o Potravinářský průkaz a znalost hygienických předpisů
o Za sebou máte pár let zkušeností v oboru nebo jste se právě vyučil/a
o Máte v sobě přirozenou spolehlivost a flexibilitu
o Základy AJ výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:
o Motivující složka mzdy (prémie z akcí, další odměny a soutěže)
o Multisport karta
o Pekná jídelna s dobrým kávovarem a jídlem zdarma
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na parkování
o Vstup do fitness
o Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
o Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
o Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou po směně vyčistíme za vás

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.
Kontakt: Radovan Zajíček, 735715131,

Informace o společnosti CTP Hotel Operations Prague, spol. s r.o.

CTP Hotel Operations Prague, spol. s r.o.
Aviatická 1092
Praha
16100
IČO: 24155837
aktualizováno před asi 2 roky