Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Býchory

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory

Místo pracoviště Býchory 152, Býchory
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 24 500 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Býchory 152, Býchory)

První kontakt:
Forštová Jana, Kubrová Markéta, tel.: 321 798 630, 774 722 167, Po - Pá 8 - 14:30 hod

Požadujeme:
Schopnost pracovat v týmu i samostatně, zdravotní průkaz, praxe ve školním stravování výhodou.

Pracovní náplň:
Příprava a výdej teplé a studené kuchyně.

Nabízíme:
Platové podmínky dle platových tarifů stát.zaměstnanců a nadstandardní osobní ohodnocení; podpora dalšího vzdělávání se, zázemí odborného týmu s přátelskou atmosférou a podporou ze strany kolegů.

Benefity:
Příspěvek na stravu a penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů + 12 sick days.

Informace o společnosti Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory
Býchory 152
Býchory
28002
IČO: 48665771
aktualizováno před asi měsícem