Kuchař / kuchařka (vhodné i pro ozp) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři, Frýdlant nad Ostravicí

Obchod a cestovní ruch / Kuchař / kuchařka (vhodné i pro ozp) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Společnost Šárka Janečková

Místo pracoviště Žižkova 1595, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař / kuchařka (vhodné i pro ozp) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři (Žižkova 1595, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:19/2/2024 (vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- kuchař/kuchařka v závodní jídelně zaměřené na českou kuchyni.
Požadujeme:
- samostatného kuchaře/kuchařku
- vyučení nebo praxe podmínkou
- možnost i zkráceného úvazku (s pozdějším nástupem od 7:00-8:00 hod.)
- pracovní dny pondělí až pátek 6:00-14:00 hod.
Nabízíme:
- oběd, prémie po zapracování.
Kontakt telefonicky, emailem, osobně po předchozí telefonické domluvě.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Šárka Janečková

Šárka Janečková
Žižkova 1595
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 41370228
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Kuchař / kuchařka (vhodné i pro ozp) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Žižkova 1595 1595