Kuchař (m/ž) - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Třebíč

Obchod a cestovní ruch / Kuchař (m/ž) - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Místo pracoviště Purkyňovo nám. 133, Třebíč
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 180 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař (m/ž) - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Purkyňovo nám. 133, Třebíč)

Požadujeme:
o vyučení v oboru kuchař,
o zdravotní způsobilost,
o zdravotní průkaz.

Pracovní náplň:
o podílí se na přípravě jídel, teplých i studených pokrmů, moučníků, příloh a polévek, dietních jídel v rozsahu dietního systému, technologicky náročných teplých jídel nebo specialit studené kuchyně dle pokynů vedoucího kuchaře,
o provádí dochucování a dohotovení jídel,
o provádí výdej stravy strávníkům.

Nabízíme:
o stabilní zaměstnání v moderně vybavené kuchyni,
o pracovní doba 5:45 - 13:45 hodin, možnost přesčasové práce,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).

Informace o společnosti Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Purkyňovo nám. 133
Třebíč
67401
IČO: 839396
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Kuchař (m/ž) - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Purkyňovo nám. 133 133
Třebíč
IČO: 839396