Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Řevnice

Obchod a cestovní ruch / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Náruč, z.s.

Místo pracoviště nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice)

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
Nabízíme:
" Zajímavou a kreativní práci kuchaře v chráněné kavárně a bistru
" Práci na plný úvazek - dlouhý/krátký týden
" Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Výkonnostní odměny a vzdělávání v oboru
" Zaměstnaneckou slevu na sortiment
" Dobrou dostupnost místa práce - 5 min od vlakového nádraží v Řevnicích, 30 min vlakem z nádraží Praha Smíchov
Požadujeme:
" Schopnost vedení malého kolektivu pomocných kuchařů - osob se zdravotním postižením
" Lásku k vaření a nadšení pro práci
" Praxe v gastro provozu výhodou, ale není podmínkou
" Dobré organizační a komunikační schopnosti pro rozdělování práce
" Samostatnost, odpovědnost, kreativitu a empatii
" Trpělivost, pečlivost
" Dodržování hygienických předpisů
" Bezúhonnost

Náplň práce
Sestavování denního menu - převážně vegetariánská, teplá i studená kuchyně, zkoušení nových receptur, testování nových výrobků.
Výkonnostní odměny, vzdělávání

Informace o společnosti Náruč, z.s.

Náruč, z.s.
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3
Řevnice
25230
IČO: 70106339
aktualizováno před téměř 3 roky