Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Litoměřice

Obchod a cestovní ruch / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost TAPARURA s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 455, Litoměřice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Masarykova 455, Litoměřice)

náplň práce: pomocné práce přoi přípravě kebabu, příležitostná manipulace s těžkými předměty cca 30 kg.
Požadujeme:
praxi s touto tureckou specialitou ( mami kebab atd.).
Pracovní doba : 10.00 - 16.00 hod. 2x do měsíce práce i o sobotách a nedělích.
Nabízíme obědy zdarma.
Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky Po - Pá v 15.00 hod.
- osobně v místě výkonu práce.

Informace o společnosti TAPARURA s.r.o.

TAPARURA s.r.o.
Masarykova 455
Litoměřice
41201
IČO: 8077509
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Masarykova 455 455
Litoměřice