Laborant/ka - kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti, Kroměříž

Výroba a provoz / Laborant/ka - kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti

Společnost SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Místo pracoviště Jožky Silného 2997, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Laborant/ka - kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti (Jožky Silného 2997, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: práce v centrální laboratoři
- Požadujeme: zkušenosti s prací v provozní laboratoři výhodou, zdravotní způsobilost k výkonu práce (v případě alergie na prach není místo vhodné),
- Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
- Benefity: jeden týden dovolené navíc, třináctý a čtrnáctý plat, příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na stravování
- kontakt telefonicky (Ing. Milan Ptáček, tel: 573 308 500) , příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Do životopisu uvést aktuální bydliště.

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.
Jožky Silného 2997
Kroměříž
76701
IČO: 26173174
www.soufflet.com
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Laborant/ka - kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti