Laborant/ka vývojového centra povrchových úprav - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Ralsko

Výroba a provoz / Laborant/ka vývojového centra povrchových úprav - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost KV Final Ralsko s.r.o.

Místo pracoviště Kuřívody 618, Ralsko
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Laborant/ka vývojového centra povrchových úprav - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Kuřívody 618, Ralsko)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, optimálně chemického směru
-znalost obsluhy základních laboratorních přístrojů (mikroskopy, titrátory, apod.)
- znalost práce na PC
- praxe a znalost oboru výhodou
- znalost AJ výhodou
- ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Náplň práce:
- zajišťuje chod laboratoře povrchových úprav, provádí měření, vytváří reporty pro zákazníky a vedení firmy
- podílí se na výzkumu a vývoji povrchových úprav v automotive a aero
- školí se na nejnovější trendy v oblasti povrchových úprav a jejich vyhodnocování
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst
- prohloubení kvalifikace
- plně hrazenou práci přesčas
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměna za přivedení nového kolegy 15.000,-Kč a jiné
- pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení se na dobu neurčitou
První kontakt pouze emailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti KV Final Ralsko s.r.o.

KV Final Ralsko s.r.o.
Kuřívody 618
Ralsko
47124
IČO: 3280667
aktualizováno před 12 měsíci